| Alexutzul888 a întrebat:

Salut! Am un mic bussines si azi am avut prima comanda. Azi voi chema courierul sa ridice comanda. Ceea ce nu stiu este cum procedez cu coletul. Primesc acea hartie cu AWB pe email si o tiparesc si o pun pe colet sau pur si simplu scriu datele direct pe colet iar cei de la fan se ocupa de restul?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca sa mearga lucrurile mai repede il printezi si il liptesti direct pe colet

| Werrich a răspuns:

Nu primesti nimic, o faci chiar tu: https://www.fancourier.ro/self-awb/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lipești pe colet.