| CobraGuy a întrebat:

Am vreo 30-40 milioane ce i-am strans in timp si nu stiu ce sa fac mai exact cu ei.
Nu as vrea sa ii cheltui aiurea si apoi sa regret.

Niste idei?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cumpara-ti un bloc cu atata banet, sau un vapor!

| Sn4k3 a răspuns:

Gandeste-te intai daca o sa ai nevoie de ei pe viitor, daca vrei sa faci ceva cu siguranta si o sa ai nevoie de bani, daca nu, vezi ce ai nevoie, pe partea de gaming sau cum a spus razvan, ceva ce tine de afaceri ori ceva ce ai vrut tu mereu.

| johnnny123 a răspuns:

Bănuiesc că te referi la 30 milioane de lei vechi, adică 3000 de lei noi, adică vreo 650 de euro.

Din păcate nu sunt suficienți bani nici pentru a porni o afacere nici pentru a face investiții.

Singurele variante sunt
1) Îi păstrezi pe termen mai lung, dar atunci trebuie obligatoriu să-i schimbi într-o valută puternică și stabilă
2) Îți cumperi ceva folositor care nu se devalorizează în două zile. Te deplasezi mult? Îți iei o bicicletă. Îți place să înveți lucruri noi? Îți plătești un curs și obții un atestat care-ți va ajuta

| whatevernvm a răspuns:

Iarbaaaa

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe-ti o afacere.

| Stefan_Viorel_1990 a răspuns:

Cumpara un chat cu peste 100 useri on, apoi plateste o reclama buna si fal potpular! apoi vindel cu mai mult decat investitia ta in el. Simplu.