| Dracula89 a întrebat:

Are cineva de aici card avantaj? Care e treabă cu cardul asta? Vreau să-mi fac și eu dar vreau să știu cât e dobânda? Cu toate că scrie dobânda 0.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa-ti faci si ai magazinele partenere de unde poti cumpara intr-un anumit numar de rate fara nici un leu in plus. Uite: http://bit.ly/2Je502l
Cat despre comisioane, uita-te aici pe pagina a doua randul 2, 3 si 4. Functie de tipul cardului ai 49 lei sau 100 lei la 12 luni. Daca ai un card in plus pentru o ruda mai platesti 18 lei sau 50 lei. Vorba cuiva: eu mi-as face de la Raiffeisen. Pentru un magazin nu merita sa platesti atatia bani anual.
Aici gasesti magazine partenere Raiffeisen si poate gasesti ceva asemanator: http://bit.ly/2IWTLfv

4 răspunsuri:
| GabrielDaniel01 a răspuns:

Cel mai bine este sa iti faci la raiffaisen doar pentru cumparaturi cu cardul si ai 0 comision

| Dracula89 explică (pentru GabrielDaniel01):

M-am gândit la asta dar nu pot să cumpăr cu el de pe Decathlon. Vreau să-mi iau un rockrider 540 st

| Dracula89 explică (pentru GabrielDaniel01):

M-am gândit la asta, dar nu pot să cumpăr de la Decathlon.

| GabrielDaniel01 a răspuns (pentru Dracula89):

Cum sa nu poti sa platesti cu cardul looool la raiffaisen este cel mai bun card