| NedelcuDaniel a întrebat:

Salut, are cineva idee ce imi trebuie sa deschid un centru de inchiriere atv pe baza de contract pe propia raspundere? Ma intereseaza mult firma, documente, asigurare si in ce mai consta toata afacerea. Multumesc

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Nu cred că a deschis careva de pe aici ceea ce vrei tu să faci iar aprobările se schimbă zilnic în România noastră birocratică. Îți recomand să apelezi fie la un avocat, fie la o firmă care se ocupă cu deschiderea de SRL uri că sunt cu sutele. Încă o treabă, asta cu închirieri de ATV-uri nu merge decât în anumite zone montane/forestiere în momentul în care ai o altă afacere pe lângă ea, care să îți aducă clienți ( exemplu: restaurant/hotel/bar/cabane ).

| NedelcuDaniel explică (pentru siriusblack98):

Intamplarea face ca sunt in zona montana(Voineasa) si am si vad de clienti. Ma interesa mai mult din punct de vedere juridic. (Acel contract intre firma si chirias)

| oanaro a răspuns:

Ia legatura cu cei de la https://expertfinantare.ro