| Vontrix a întrebat:

Salut, as avea si eu nevoie de cateva idei, sfaturi. Sunt student anul 1 si nu stau tocmai bine financiar si as vrea sa aud niste idei cum as putea sa muncesc cateva ore pe zi oriunde macar pentru bani de buzunar. Sunt din Ploiesti si as aprecia foarte mult daca cineva mi-ar da niste idei, unde as putea sa ma duc pentru cateva ore pe zi unde trebuie sa merg, cu cine trebuie sa vorbesc. Multumesc frumos.

2 răspunsuri:
| Marcel_Lucian_1983 a răspuns:

Http://bit.ly/17DQCca easy way to earn money just visit the site and start earning

| Vontrix explică:

Si ai ridicat vreodata bani de la astia? ca sa nu ma chinui degeaba