| Antonio_Dan_1997 a întrebat:

As dori sa aflu mai multe despre acest site:http://www.lucreazaonline.ro/blog_archive.php?Id=23#.VLJ i29KUdH8 Vreau s stiu daca este serios,ce mai exact trebuie sa faci, si cum? Funda cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| gabriel87000 a răspuns:

Da e de incredere stiu pe cineva care are deja 2 plati facute de la site

| Antonio_Dan_1997 explică:

Cateva sfaturi ai putea sa imi dai te rog?

| Antonio_Dan_1997 explică:

Joburile astea care trebuiesc facute, ma gandesc sa nu fie fraude ceva ilegal poate.Ca mi se par cam ciudate mie.Tu de cat timp faci asa ceva?