| maria_3267 a întrebat:

As dori sa stiu cum aflu daca mi-a raspuns cineva daca i-am trimis mesajul la Contact?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu cand am apelat la "Contact", mi s-a raspuns pe adresa de e-mail (Raluca mi-a raspuns), dar sa nu te astepti, ca vei primi un raspuns chiar in aceeasi zi, in cazul meu au trecut vreo 4-5 zile. Dar e posibil ca vei fi contactata si prin mesaj privat, aici, pe TPU. day dreaming

NOname
| NOname a răspuns:

@maria, cand vei intra pe e-mail la mesaje primite, n-o sa ai cum sa nu recunosti mesajul Ralucai.winking Ea iti va aparea ca "Raluca Diaconu [TreeWorks]" cu adresa de e-mail: *** thinking vad ca mi-au blocat partea cu e-mail, probabil este interzis sa-l postez aici. thinking

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mesajul de raspuns o sa-ti apara in contul de e-mail, cel putin asa mi s-a răspuns mie.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mesajul de raspuns o sa-ti apara in contul de e-mail, cel putin asa mi s-a răspuns mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va fi trimis un mail in care vei primi raspuns la masajul tau.

| maria_3267 explică:

Deci daca i-am trimis un mesaj Ralucai de la TPU cum pot afla daca mi-a raspuns sau nu si daca mi-a raspuns cum pot afla care este raspunsul ei la mesajul pe care i l-am trimis.