| anonim_4396 a întrebat:

Salut as cumparat in rate un telefon Allview viper de la eMAG si as dori sa stiu daca la inceput dau vreo suma de bani si ce acte imi trebuie dau funda cine ma ajuta si daca merge sa comand telefonic.

4 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Buna,
Comanda trebuie sa o faci online, daca nu te descurci sau nu stii cum, au o rubrica pe pagina lor "Cum comand online", si iti explica pas cu pas.
Trebuie sa iti faci cont pe eMAG, alegi produsul, il pui in cos, lansezi comanda. Nu trebuie sa platesti inainte nimic, poti plati in sistem ramburs. (cand vine curierul cu pachetul). Daca vrei, se poate plati si cu cardul online.

| 123453323212 a răspuns (pentru frostxtq):

Eu vreau sa il eau in rate sau abonament telefonul

| frostxtq a răspuns (pentru 123453323212):

Nu poti sa il cumperi in rate sau pe abonament la eMAG. Pentru asta va trebui sa mergi la un Orange/Vodafone.

| 123453323212 a răspuns (pentru frostxtq):

Dar inca ceva de la germanos pot cumpara un telefon la abonament la 1 leu cam asa era nu mai stiu