| Anonymus223 a întrebat:

As vrea sa dezbat un subiect cu cei care sunt in domeniu.

Eu sunt un designer in devenire si as vrea sa stiu unde as pute sa imi vand proiectele.

Pe graphicriver am mai mult de 100 de reject-uri, de ce. nu imi pot explicat. (fac flyere) :D

Am si o pagina de facebook : https://www.facebook.com/designsmd24/

unde puteti vedea putine dintre creatii.

Mi-ar place mai mult sa lucrez pentru oameni direct, gen freelancer

Omu sa imi dea mesaj ca vrea un flyer nu stiu de care si eu sa il fac in schimbul unei sume de bani. Cum as putea face acest lucur? Stiu ca mai intai trebuie sa devin cunosct bla bla bla.

Dau FUNDA

Si vreau mult mai multe sfaturi si care ar fi costurile pentru un site web?

Design-ul il voi face eu vreau sa stiu doar partea de gazduire.

Răspuns Câştigător
| KNST a răspuns:

Iti faci cont, postezi niste lucrari gratuit (un test, sa vada si ei cu cine stau de vorba), si respecti intocmai indicatiile din link-ul de mai jos:
https://www.upwork.com/i/howitworks/client/
Daca nu ai reusit sa-i convingi din prima, nu dispera, poti repeta testul.
Succes!

2 răspunsuri:
| KNST a răspuns:

Daca esti dedicat, poti face bani frumosi pe upwork.com.

| Anonymus223 explică (pentru KNST):

Da-mi detalii despre site.
Costa sa ma inscriu?
Detaliaza

| KNST a răspuns (pentru Anonymus223):

Iti faci cont, postezi niste lucrari gratuit (un test, sa vada si ei cu cine stau de vorba), si respecti intocmai indicatiile din link-ul de mai jos:
https://www.upwork.com/i/howitworks/client/
Daca nu ai reusit sa-i convingi din prima, nu dispera, poti repeta testul.
Succes!