| TraDeMaDe a întrebat:

Astazi am cumparat de pe un site un ceas! si acel tip mi-a spus ca peste 3 zile voi primi coletul! Eu nu stiu ce sa faclaughing ma duc la posta si ce zic acolo?laughing

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

laughing O sa iti vina un livret acasa cum ca a venit coletul.Si te duci cu livretul ala si cu buletinul la posta, semnezi ceva, dai banii si iti da pachetul.

Poti sa mergi si inainte de a veni livretul.Ca sa vina biletul ala acasa dureaza o zi.Intrebi la posta daca a venit un pechet pe numele tau(spui numele).

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Peste trei zile lucrătoare te duci!
La mulți ani!
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Livrările se fac greoi în această perioadă. Dacă se face prin poştă aşteaptă să-ţi vină aviz acasă.
La mulţi ani!

| VadTot a răspuns:

De pe Ce site ti ai cumparat ceasul?

| Predator30 a răspuns:

Te duci la posta cu buletinul si le spui ca astepti un colet si daca nu a ajuns succes sper ca te-am ajutat

| voiebuna11 a răspuns:

Te duci la posta peste 3 zile cu buletinu si intrebi de coletu respectiv. daca nu a ajuns inseamna TZEAPA