| DedeJam a întrebat:

Hei, de curand am cumparat de pe Ebay si mi-au spus ca, coletul va ajunge in 20-30 de zile. Dar il voi primi prin posta, sau trebuie eu sa merg la posta sa il iau? *l-am cumparat prin paypal*

Răspuns Câştigător
| mdaria a răspuns:

In mod normal cei de la posta iti trimit acasa o instiintare si tu te duci la posta sa ridici pachetul cu buletinul.

| DedeJam explică (pentru mdaria):

Tu ai mai comandat de pe ebay? Pentru ca mi-a trimis un mesaj in care imi spune ca a ajuns o bluza pe care am comadat-o, dar nu am primit inca instiintarea aceea.

| mdaria a răspuns (pentru DedeJam):

Si mesajul cum l-ai primit? Da, am comandat. depinde, uneori daca e trecut numarul de telefon te poate suna cineva de la posta sau poate mai nou trimit mesaj...depinde de fiecare posta...

| DedeJam explică (pentru mdaria):

To help you keep track of your purchases, we're sending you this order update. You can also view the latest order updates and details in My eBay.

Thanks again for shopping on eBay!

Order updates

Recent updates to your order

Your item is marked as shipped

| DedeJam explică (pentru mdaria):

Si banii mi i-a luat deja de pe card.

5 răspunsuri:
| DoRinCoDrIn a răspuns:

Trebuie sa te duci tu sa il iei.