| anonim_4396 a întrebat:

Care imi poate spune care este varsta minima de ridicare a unui colet de la Posta Romana? Adica vreau sa cumpar ceva de pe net si am 15 ani si nu stiu daca am voie. FUNDA!big grin

Răspuns Câştigător
| boogdan91 a răspuns:

Da, poti fara nici o problema.

6 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Trebuie sa ai 14 ani, ca sa ai buletin.

| anonim_4396 explică (pentru boogdan91):

Deci am buletin...si am 15 ani...deci pot sigur da?

| boogdan91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, poti fara nici o problema.

| Dash a răspuns:

Ai voie. Din moment ce ai buletin.

| emabrumareanu29 a răspuns:

Ridicarea coletului se face cu buletinul si cu banii. vei avea nevoie de buletin, tinand cont faptul ca tu ai 15 ani deci clar ai buletin.

| greatLOL a răspuns:

La 14 ani,iti da buletinul, cu acela te duci, il arati si iei coletul.

| alexlaura91 a răspuns:

Daca ai buletin... comanda-ti linisita ca poti ridica coletul de la posta :*