| Ady97 a întrebat:

Care este varsta minima sa retragi de la posta un colet?
Ma scuzati ca am scris in aceasta categorie, dar aici sunt cei mai multi.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

14 ani cu buletinul tău, nu ai buletin, mergi cu unul din părinti cu buletinul lor, si scoti coletul. De unde esti? si citi ani ai

| Ady97 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ploiesti,17,multumesc de raspuns

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Eliberarea unui colet postal se face doar in baza unei carti de identitate singurul document cu care te poti legitima si demonstra identitatea.In cazul in care nu ai o C.I. (buletin de identitate) vei putea ridica coletul doar prin intermediul parintilor tai.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc si eu, pentru tot.