| DEX a întrebat:

Caut oameni din toata Romania, dornici de a face bani online sau mai bine zis prin MLM. Am o oferta pentru ei si vreau sa lucram ca o echipa bine pusa la punct. Caut oameni ce socializeaza sa stiu sa se faca placuti, oameni ce sunt inconjurati de 2-3 aminci tot timpul. Fete sau baieti! Eu sunt din judetul Neamt, localitatea Roman. Va rog sa ma contactati la id MLM.sebastian daca doriti sa ma ajutati si in acelasi timp sa va ajutati si pe dumneavoastra. Nu necesita timp, doar dorinta. Imi place sa lucrez cu oameni necunoscuti, atat timp cat bunul simt este la locul lui.

1 răspuns:
| smartapp a răspuns:

Daca vrei sa infiintezi o firma, si sa te organizezi impreuna cu viitoarea ta echipa, iti facem gratuit dosarul de acte pentru infiintarea unui SRL. Tasteaza doar www.smartapp.ro