| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Caut urgent o solutie pentru un credit de nevoie personale! Suma: intre 25.000 lei si 50.000 lei, perioada: minim 5 ani! Doresc ca rata lunara sa nu depaseasca 200 de lei. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| cevdet a răspuns:

Pentru ca rata sa fie mica, perioada de rambursare trebuie sa fie mare. Reversul neplacut este ca astfel si dobinda va fi mare, foarte mare. Mergi mai bine pe la Banci sa-ti faca niste calcule. Cauta solutia de mijloc.
Insa, asa cum vrei tu, e aproape imposibil.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde si ce venit ai, daca nu ai un serviciu cu salariu mare bancile nu i ti aprobă creditul.Mai multe detalii le aflii de la bănci.

Răspuns utilizator avertizat