| mafiot1 a întrebat:

Salut.Ce este 100% cel mai rentabil pentru viitor in Romania? Sa am propria afacere sau sa investesc in imobiliare?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In business nimic nu e 100% sigur. Împarte-ți resursele in mai multe direcții.
Deci propria afacere ȘI sa investești in imobiliare (dacă ai resurse)

| Catrice a răspuns:

Sa ai propria afacere în imobiliare.

| Rotazi a răspuns:

Nimic nu este 100% rentabil in Romania.
Dar o afacere condusa bine e mai sigura.

| OvidiuMocanu a răspuns:

Investeste în imobiliare, închiriaza fa un plan de recuperare a investitiei pe 15 ani si restul le vei gasi întrebuintare ani trec Casa ramâne si ai un stres mic cu închirierea poate poti dezvolta si altceva dar prioritar e casa.