| iKlouD1 a întrebat:

Daca as dori sa-mi fac un card de debit, si sa il folosesc pentru contul de paypal, DAR posibil ca nu voi avea nici un venit. Intrebarea mea ar fi: daca ramane cardul pe 0 lei in el, vor fi ceva taxe, taxe pentru card sau nu stiu, am citit ceva de genul. Si ce banca mi-ati recomanda?

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Pentru ce iti trebuie tie un cont curent cu card atasat (Visa Electron) la Banca Transilvania e exact ce iti trebuie. Cardul trebuie sa fie deschis pentru plati online. Nu te costa absolut nimic si doar 1 leu/luna daca doresti internet banking.