| anonim_4396 a întrebat:

de cati bani am nevoie sa imi deschid o afacere cu EPAL (PALETII)? 5000 euro ajung pentru inceput astept pareri, ideii tot va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| raDuqM a răspuns:

Salut. Cam aceeași treaba caut si eu si nu prea găsesc un răspuns. Nu cunosc nici pasii pentru început trebuie sa ma întorc in tara si sa ma interesez ca altfel nu vad situația, nu sunt prea mulți care te-ar ajuta chiar daca stiu. Din câte am văzut pe net iti trebuie o anumită licență conform EPAL, asta pentru reparatii paleti si încă nu am găsit cum poți obține acea licența. Eu momentan lucrez la reparatii paleti si m-ar interesa sa ma întorc in tara sa deschid o astfel de afacere. Daca ai găsit pe undeva răspunsuri sau mai multe detalii poate ma informezi si pe mine. Mersi.

| Bad2Fast a răspuns (pentru raDuqM):

Ok daca aflu ceva ca cu informatiile ce le am sunt tot aceleasi...