| nimenisinimik a întrebat:

De ceva vreme am lucrez in photoshop si pot sa zic ca ma descurc foarte bine pe partea de protrete dar nu numai,pot face carti de vizita,caricaturi,manipulari foto etc. Faza este ca as vrea sa fac si eu niste bani din chestia asta, si ma gandeam cum as putea vinde chestia asta pe internet.Nu m-as baga pe partea de bannere pentru canale de youtube pentru ca nu imi place.In mare parte editare a pozelor raw si portrete.Pe ce site sa incerc? Mentionez ca am 16 anibig grin

1 răspuns:
| Petre_Costyn_1993 a răspuns:

Deschideti un magazin online de poze si bannere. Sau fa-ti o pagina de fb cu numele gen :,, Designe for all sau ceva de genu... romanilor li se pare mai smecher daca are numele in engleza... Pune si tu niste poze care sa rupa gura targului