| anonim_4396 a întrebat:

Lucrez de ceva timp in photoshop,orice tip de photoshop. Sunt chiar bun, expert pot zicehappy Deocamdata lucrez in cel mai nou cs6...si ma gandeam daca as putea sa scot ceva profit din chestia asta si unde thinking

Multumesc

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Din pacate nu esti singurul care nu intelege ca nu este cel mai greu "faptul" de a produce o marfa buna, ci vanzarea muncii tale. Cauta firme specializate in astfel de tranzactii, si poate vei avea noroc. Multa bafta!

| Ichnat a răspuns:

Poti deveni designer pentru diverse logo-uri... cauta pe net freelancer si vezi daca poti folosii ceva din cunostiintele tale pentru proiecte big grin