| mafiot1 a întrebat:

Salut.Am instalat Brave si am facut si cont de Uphold ca sa primesc bani reali dar am o problema si o intrebare:Cand ii dau la Uphold la Tabloul da bord imi arata 5 Carduri iar cand ii dau la Add Card/currency si imi creez un card cu numele meu si cu ce moneda vreau, cand intru din nou in tabloul de bord si intru pa cardul creat imi arata aceste optiuni la Use Funds si imi scrie asa:Send to Uphold Card Send to Member or Email Send to Cryptocurrency or Utility Token Send to Bank Account iar cand intru la Add Funds imi arata asa:Fund from U.S. Bank Account Fund with Bank Account [SEPA] Fund with Uphold Card Fund from Credit/Debit card dar cand ii dau la Fund from Credit/Debit card imi spune ca nu este disponibil in tara mea deci ca sa retrag trebuie sa pun optiunea de a trimite IBAN-ul meu la Bank Account.Concret.Ce optiune sa aleg ca sa pot primi banii din Uphold? Sa ii dau pa Use Funds sau pa Add Funds? Dar daca ii dau la Use Funds si selectez Send to Bank Account si pun IBAN-ul meu si creez ce se va intampla? Mentionez ca am asociat contul meu da Brave cu Uphold si am trimis toate informatiile personale pentru securizarea contului.

1 răspuns:
| aAlexB a răspuns:

Intra in sectiune de ajutor online disponibil 24/7 si intreaba orice doresti, pe mine m-au ajutat.