| AsuRo98 a întrebat:

Salut..este posbil ca sa pot sa scot bani de pe cartela.
Sa zicem ca am 70de euro pe cartela cosmote si eu vreau sa ii transform in bani reali.
se poate? daca da cum fac. unde trebuie sa ma duc.
si banuiesc ca daca se poate imi opreste tv nu?
de ex daca dau 70 de euro cam cat primesc in bani reali?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti scoate banii, poate doar daca vinzi cuiva creditul, iti da bani si tu il transferi

| NYK4u a răspuns:

Din cate stiu, nu prea se poate.Insa cel mai sigur deplaseaza-te pana la un punc cosmote si acolo o sa te ajute cineva.bafta

| Daniel2836 a răspuns:

Nu merge sad

| AsuRo98 explică (pentru Daniel2836):

Da cati euro merge max? Sau voi cati euro ati qvut cel mqi mult pe o cartela de cosmote

| Daniel2836 a răspuns (pentru AsuRo98):

Nu multi si sunt si pe cosmote si pe Orange.

| onix33 a răspuns:

Nu poti, la niciunul dintre operatori. Cel mai simplu gasesti persoane la care sa ii transferi si care sa iti dea bani.

| AnDr3yx a răspuns:

Nu cred ca merge sa scoti bani dupa cartela pe telefon. Du-te la cei de la Cosmote si intreba acolo big grin

| AsuRo98 explică (pentru AnDr3yx):

Ok da numai la cosmote nu merge?
la Orange. Vodafone merge?
Aa.dar cati euro merge sa am maxim pe o cartela cosmote
?