| Anonim693 a întrebat:

Sa zicem ca am pe cartela 100-200 de euro. Ce pot face cu ei? Mi-i schimba cineva de la Orange in bani reali? Imi pot cumpara ceva pe ei in afara de jocuri online? Ce se poate face? Cine ma lamureste are funda

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Iti poti activa oferte contracost, din ramura Promotii sau Oferte. Sau pastrezi creditul cu care iti poti prelungi perioada de valabilitate a cartelei. Ii poti, de asemenea, transfera pe o alta cartela prepay, la o persoana de la care sa primesti banii in mana (la contravaloarea cartelei pentru creditul respectiv; cate 3 euro pe transfer, de 3 ori pe luna). Orange nu iti da banii inapoi si nici nu pot fi transferati intr-un cont bancar. Daca a ta cartela va expira prin neincarcare sau prelungire valabilitate, pierzi toti euro de pe ea.

| BTWIN a răspuns:

Nu iti schimba Orange in bani reali laughing incearca sa transferi la cineva 2-3 euro si sa iti dea bani ...altceva poti cumpara jocuri, melodii sau MB de net pe telefon si alte aplicatii

| Anonim693 explică:

Nu ma intereseaza sa cumpar jocuri sau muzica. Nu am innebunit sa dau bani pe asa ceva cand le pot avea gratis. Eu am gasit un site de pe care se pot cumpara haine, dar doar lenjerie intima prin SMS. Am auzit ca acum se lucreaza la chestia asta si credeam ca stiti ceva site-uri. Sa transfer 3 euro de 3 ori pe luna, 200 de euro in cat timp ii tranfer? E o prostie asa.

| Sidock a răspuns:

Bani nu iti da nimeni, daca nu ei nu se scot cu nimic, pot sa cumperi diferite chesti p net jocuri online cum ai zis.

Sau SAI vorbesti hot line etc etc etc big grinbig grinbig grin