| CroitoruVlad a întrebat:

Salut. Este posibil să transfer o sumă de bani de pe un card BT ( România) pe un card Santander ( Marea Britanie)? Si care e procedura?

1 răspuns:
| RoCkKiD a răspuns:

Tu nu o sa transferi de pe card pe card, o sa transferi din cont in cont. Iti trebuie doar IBAN-ul contului din UK si poti sa faci un transfer normal din aplicatie sau de la banca doar ca daca moneda in care e facut contul de la Transilvania nu e lira britanica, transilvania o sa foloseasca ce curs valutar or avea ei in ziua aia ca sa iti converteasca leii in lire.