| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si sunt din Brasov. As dori un job pe timpul vacantei de vara si ma gandeam la distribuirea pliantelor, diverselor flyere, fluturase si reviste publicitare.Ma poate ajuta cineva care a lucrat in domeniu? Vreau niste detalii.

1 răspuns:
| bianca a răspuns:

Buna!
ai putea deveni reprezentant avon
http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/2.Reprezentant

si eu am gasit acest job in urma cu un an cand,la fel ca si tine, cautam ceva de facut pe timpul verii

credeam ca nu pot castiga nimic din asta, iar acum sunt coordonator castig 200 ron la 3 saptamani in afara de discountul intre 20-40% care e discountul aferent comenzii

incearca! nu ai ce pierde! daca nu te descurci nu-i nimic.

uite id-ul meu : bia_coolgirl94
te astept :*