Întrebare recomandată | AlbertoPitbull a întrebat:

Salut! Imi cer scuze daca am gresit categoria, dar am o nelamurire. Mi-am uitat actele de la un cont bancar din Germania, contul este facut la Postbank, stiti cumva daca se poate afla iban-ul si toate cele pe la vreo banca in Romania si daca merge sa scot bani de pe el cu cartea de identitate tot pe la vreo banca aici in tara?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Contacteaza-i: https://bit.ly/2OGQo0d Te vor verifica si apoi te vor ajuta.

| Catrice a răspuns:

Nu merge ma poate 5% sanse dacă are banca reprezentanta aici.

| Anonymboy17y a răspuns:

Doar daca au reprezentanta aici altfel nu