| anonim_4396 a întrebat:

In urma cu ceva timp am ajutat pe cineva cu o imagine in PS!
Iar persoana respectiva a spus ca imi va da 5 euro prin Paypal!
Intrebarea mea este:
Daca primesc acei euro se vor transfera pe card(care este in lei) asa cum sunt sau se vor transforma in lei!
Vreau sa un raspuns cat mai explicit!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DataSoft a răspuns:

Da se vor transforma in lei la cursul banci emitente a cardului din ziua respectiva. Eventual daca vrei sa ramana euro poti atasa un cont de euro la cardul tau, dar ca sa ii scoti in euro trebuie sa mergi la ghiseul banci pentru ai ridica in valuta.
Bafta

P.S. daca ti-a fost de folos raspunsul meu nu uita sa dai Funda. Mswinking

| anonim_4396 explică (pentru DataSoft):

Multumesc mult! Ai funda!

1 răspuns: