| Balint_Adriana_1973 a întrebat:

Salut,la Western union se poate ca codul sa fie de exemplu RO12121212121212? adica sa înceapă cu RO urmat de 14numere, mi-a trimis un prieten ceva bani și a zis ca e prin Western.

1 răspuns:
| IComeNuts a răspuns:

Nu, nu. La western Union primesti un cod din 10 sau 11 cifre, fara RO. Daca e transfer bancar, nu stiu sincer ce sa iti spun, dar daca prietenul ala al tau ti-a trimis banii cash, ii ridici cu buletinul si cu codul ala de 10 sau 11 cifre.