| durasdurpaneus a întrebat:

Mi-a ramas fasungul, parca asa se zice, deci chestia aceea de la bec in dulie si mi-e frica sa il scot, cum as putea face? Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Deci du-te la tabloul electric si da sigurantele afara! Apoi desurubezi capacul de la dulie ala care are fasungul acolo da? si apoi il scoti afara! Bafta!

| durasdurpaneus explică (pentru superdorex):

Dar am sigurante de acelea care se dau in jos, le dau in jos nu? Ok sper sa rezolv!

| durasdurpaneus explică (pentru superdorex):

Da, am reusit asa am facut sa traiesti!

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Intrerupi siguranta generala, prinzi fasungul cu patentul si il scoti!

| drk a răspuns:

Dai jos siguranta care-i responsabila de acel bec, iei un patent si-l scoti afara. Daca nu poti prinde cu patentul, ia o foarfeca, o introduci inchisa in interiorul duliei, o deschizi acolo si invarti pana se desfileteaza.