| Illuminati2016 a întrebat:

Salut.Mi-a fost spart laptop-ul de tata,si as vrea sa stiu cum sa fac rost de bani cumpăr altul, am dat pe el 3500 RON.P.S nu muncesc sunt în clasa a 12-a

5 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Mi-e greu sa cred.

| reihiuke a răspuns:

Eu nu inteleg de unde a avut bani sa si-l ia. (ca asa a zis la alta intrebare)

Ideal ar fi sa-l faci pe tata sa iti ia altul happy

| DryIce a răspuns:

Cumperi ieftin - vinzi scump.That's all u need to know.

| vmalex21 a răspuns:

Te duci si ii iei salariul nesimtitului, il dai in judecata sau te duci sa te prostituezi.Pai la modul serios cum ai putea sa faci bani exceptand,, combinatiile,,?

| WhOo a răspuns:

Cautati un job part time daca vrei sa faci niste bani, sau fa o cheta de la rude laughing)