| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat cu 2 saptamani in urma o camera de filmat DVR auto PNI HD A010IR care are rezolutie HD si filmeaza VGA si am reusit sa ii fac niste setari sa se vada cat de cat normal dar joi cand filmam cu ea drumul pe care merg cu masina s-a oprit chiar daca am tinut-o in masina la incarcat. Am crezut ca trebuie sa o las la incarcat 12 ore cum scrie in manualul de ultilizare dupa prima descarcare, am si facut asta, am lasat camera de filmat 12 ore la incarcat la calculator o zi intreaga ieri si ce sa vezi? Cand am scos de la incarcat camera nu se mai deschide. De joi cand am folosit ultima data camera e oprita chiar daca apas pe butonu On/Off. Am si garantie, ce dracu sa mai fac? Eu m-as duce sa le cer banii inapoi si sa le dau camera de filmat. Ma cac in ea de camera. Dar problema e daca nu o primesc inapoi ce dracu sa mai fac? crying

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se lasa 12 ore dar nu la calculator ci la priza.Cu incarcatorul.

| Hutzy95 a răspuns (pentru darrio2007):

Am numai incarcator de masina si USB pentru calculator...
La masina nu am cum sa il tin 12 ore ca ar trebui masina 12 ore sa fie cu cheia in contact mereu sa se incarce 12 ore rahatu ala de camera