| OchiiCaprui a întrebat:

Am o problema cu Samsung j5. Nu mai merge deloc butonu' power( de deschidere si inchidere a telefonului). Un timp l-am tinut fara sa mai folosesc butonu', si am zis ca nu-l las sa se inchide de tot, dar un prieten mi l-a scos de la incarcat si s-a dus
Stie cineva cum l-as putea deschide fara butonul power? Explicatie pas cu pas daca exsista, sunt disperat. Va rog

2 răspunsuri:
| anamatey a răspuns:

Uhhh...daca nu poti sa il duci la reparat e cam greu...dar poti sa apesi cu o scobitoare in lipsa butonului sper sa mearga

| OchiiCaprui explică (pentru anamatey):

Butonul e inca acolo, si la J5 nu incape nimic pe langa buton