| valentin2002 a întrebat:

Mi-am făcut cont de PayPal și nu îmi pot adăuga cardul. Mi-am adăugat și contul bancar cu Iban-ul și am de vreo 6 ori banii retrași din cont so astept o autorizare...mă poate ajuta cineva? Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Nu toate cardurile si nici toate bancile nu functioneaza cu PayPal, intreba la banca. Pentru PayPal trebuiesc carduri de Debit, nu de credit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai cardul pe alt cont de PayPal, atunci nu o sa-l poti adauga pe contul nou pana nu-l ștergi de pe cel vechi.
Dacă stii sigur că nu mai există un alt cont care sa aiba cardul respectiv conectat, atunci cel mai probabil e o problemă si trebuie sa discuți cu un operator al băncii, altceva nu ai ce sa faci.

Cat despre contul bancar, dacă ti au fost retrași banii, trebuie doar sa-l confirmi (PP-XXXX). Imediat după ce introduci acel ID al tranzacției banii iti vor fi restituiti.