| Onut_Dumitriu_1997_IJmA a întrebat:

Salut, daca am facut o donatie de 40 lire prin paypal si cealalta persoana a refuzat banii, iar eu daca am sters cardul bancar unde ar fi trebuit sa se restituie banii si am ramas fara cont bancar adaugat pe paypal, banii ar trebui sa imi intre in contul de paypal?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca banii au fost returnati, raman in contul tau de paypal si ar trebui sa vezi asta in "activity report" din contul de paypal.

In alta ordine de idei, leaga credit cardul sau contul bancar de Paypal, ca dureaza 7-10 zile o verificare si aprobare de la paypal. Tine acolo TOT TIMPUL legat, ca-i pacat sa nu poti folosii contul de paypal.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am uitat sa-ti spun, chiar daca credit cardul era inca legat de contul de Paypal, banii nu-ti intrau direct in credit card, ci tot in contul de paypal stateau, asteptand ca tu sa ceri Paypalului, sa-i transfere in contul bancar selectat de tine.
Fiind perceputa ca o operatie internationala, procedura dureaza 5 zile lucratoare.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.