| iKlouD1 a întrebat:

Nu stiti daca pot livra mâncare cu Uber si in Timisoara, dar pe bicicleta?

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E doar in Bucuresti in zona centrala.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista Uber pentru biciclete!
Trebuei sa intelegi ca-n reteaua uber, se poate intra cu masina sau cu motocicleta doar.

| iKlouD1 explică (pentru Violleta2022):

Exista, stiu ca e si in Bucuresti acest lucru. Si scrie si la ei pe site. Dar nu scrie in care oras se pot face livrari si de pe bicicleta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Uber Eats e doar in Bucuresti. Ignora ce iti zice AnaMaria. Ea nici nu intelege la ce raspunde. A umplut TPU cu raspunsuri de genul

| Începătorul988 a răspuns (pentru suntserios):

În ea se poate intra cu orice. În Ana-Maria, nu in Uber. happy
Uber exista doar in Bucuresti din pacate, dar te poti duce la diverse supermarketuri din orașul tău pentru a împărți pliante, dacă tot vrei sa câștigi bani mergând pe bicicletă

| RoCkKiD a răspuns:

Daca vrei cu bicicleta poti sa te duci la cei de la food panda.

https://rider.foodpanda.ro/? utm_source=foodpanda&utm_medium=website&utm_campaign=homepagebanner&utm_content=applynow

| iKlouD1 explică (pentru RoCkKiD):

Ma voi interesa. Multumesc!