| Magnific a întrebat:

Salut pe toata lumea deci am si eu o intrebare cat costa mp2 de tigla pentru acoperis(bloc) stau la etajul 4 si cand ploua imi picura in casa, si vreau sa schimb acoperisul cam cat ma costa mp2? am cautat pe net si nu dau de preturi

Răspuns Câştigător
| vlad_4846 a răspuns:

Cea mai ieftina tigla metalica (caretta) costa 22 lei mp2 dar pentru un sistem complet de acoperis adica burlane,tigla, jgheaburi, etc

tigla ceramica gen bramac e enorm de scumpa si f grea pentru acoperisul unui bloc...

1 răspuns:
| Afronie_Alin_1979 a răspuns:

Nu mai sti cam cat mai costa acum dar tot asa am auzit si eu ca in jur de 30lei...si eu am acoperis dar din internita