| Florentin90 a întrebat:

Care este banca din romania cu cea mai mica dobanda pentru un credit de aproximativ 1500 euro pentru nevoi personale? Sau daca ar sa aveti nevoie de 1500 euro la ce banca ati merge?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carpatica 13,63% DAE. E mai greu sa spun la care banca pentru ca depinde de conditiile pe care poti sa le indeplinesti pentru credit. In rest toate bancile sint la fel de bune daca reusesti sa achiti creditul! Pentru detalii uitate aici; http://www.conso.ro/compara/credite-consum/dae funda?