| Abracadabra1122 a întrebat:

Salut, pun această întrebare persoanelor care au terminat ase/marketing. E o facultate de viitor? Care sunt sansele sa fii angajat dupa ce o termini inclusiv avand master si pe ce salariu aproximativ?
As aprecia daca nu comentați persoane paralele cu subiectul doar pentru a aduna puncte in plus.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu-ți suflu in ciorbă te superi dar așa e cu adevărul: doare

o să fii - foarte probabil - un bun lucrător comercial (citește vânzător). Viitorul e gestiunea complet informatizată așa că viitorul e gri