| Codrea34 a întrebat:

Salut știe cineva ce se întâmplă cu un cont de paypal limitat permanent? Nu mai am nevoie de el oricum dar întreb din pura curiozitate

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pai ti-ai facut un cont ilegal cand ai mintit ca ai peste 18 ani si ei cand te-au verificat si te-au prins cu minciuna si ilegalitatea, de aceea nu-ti mai permit alt cont de paypal.
Cu Paypalul nu se joaca nimeni ca-s foarte stricti.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa inteleg ca ai avut un cont fals la Paypal sau ai facut tranzactii ilegale de ti-au blocat contul?
Nu am intalnit niciodata functia asta de "limitat permanent" care nu stiu cum sa o interpretez.

| Codrea34 explică (pentru Violleta2022):

Nu as nu-mi cont fals rolling on the floor) și tranzctii ilegale ca nu o avut deloc treburi ilegale deja ii prea departe treaba o fost ca cica contul o fost făcut undeva înainte sa am 18 ani și de asta so limitat permant

| Codrea34 explică (pentru Violleta2022):

Mai mult de să îl ristrictioneze și sa îl închidă nu se întâmplă nimic din ce cred asta era curiozitatea mea nu?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Codrea34):

Pai ti-ai facut un cont ilegal cand ai mintit ca ai peste 18 ani si ei cand te-au verificat si te-au prins cu minciuna si ilegalitatea, de aceea nu-ti mai permit alt cont de paypal.
Cu Paypalul nu se joaca nimeni ca-s foarte stricti.

| Catlove33 a răspuns:

Salut. nimic interesant

| Codrea34 explică (pentru Catlove33):

Ma refer ii cum ar fi banat?