| UnNumeScurt a întrebat:

Stie cineva cum poate sa imi trimita cineva banii de pe cardul lui Visa Gift Card pe Cardul meu Visa Electron? Am intrat pe vanilla visa gift card si arata acolo ca are banii si astea. Dar cum fac sa ii trimit pe cardul meu ca apoi sa pot sa ii scot in realitate. idei? Prin paypal ceva, cum functioneaza? Dau funda, si daca poate cineva sa ma ajute pe parcurs sa imi lase o adresa ceva de contact. Mersii!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Un Gift Card este un card de cadouri, adica un "bon valoric", care nu se poate transforma in bani, cu el poati cumpara ceva de suma respectiva, DOAR de la magazinele specificate pe el.
Din pacate NU exista nici o modalitate sa scoti banii dintr-un gift card, cu ala cumperi doar produsele mentionate de la magazinul care l-a emis (eliberat).