| undercover01 a întrebat:

stiti cumva vreo metoda sigura pentru a face bani pe net? ofer funda+vot!

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Momentan,nu poţi! Toate care promit marea cu sarea sunt ţepe.

| torsi a răspuns:

Pokerstars

| JBP a răspuns:

Hai sa fim seriosi or fi si tepe cate vrei dar sunt destule firme serioase cu oportunitati reale de a castiga multi bani eu iti recomand http://www.bannersbroker.com/xchange e una din cele mai profitabile e link de referal pentru ca nu poti sa te inregistrezi daca nu esti invitat daca ai intrebari contacteaza-ma si vorbim pe yahoo

| axell890 a răspuns:

Daca esti incepator iti recomand cel mai sigur si simplu site in domeniul P.T.C(platit pentru fiecare click)NEOBUX.Afla primii pasi pe www.roclick.blogspot.ro

| XxXxloveyouXxXx a răspuns:

Buna! poti devenii reprezentant la lady's cu lady's ai 42% discount maxim + cadourile si daca te inscrii in perioada asta lady's iti va oferii si un cadou de bun venit! daca te hotarasti sa te inscrii lasa-mi un mesaj si te voi inscrie eu gratuit sau un mail pe niko_crazy_girl98@yahoo.com

| leferty14 a răspuns:

Munca la domiciliu SCHIMBA-TI VIATA CU DOAR 7 LEI SI 7 TIMBRE castiga bani usor fara
nvestitie mare incearca si tu ceva nou; ai rabdare si citeste cu atentie ce urmeaza; legea
multiplicarii; vrei sa castigi bani usor stand degeab? urmez doar trei pasi, foarte simplu!
metoda cea mai simpla de facut bani! nu credeam ca va functiona, si totus! merge! te rog sa
ai rabdare si citeste mai in jos cateva detalii pe care le-am primit si eu si am cistigat
2911 ron in doar 3saptamani! si voi continua sa fac.e randultau! nu este o gluma si
nici o smecherie, crede-ma! depinde numai de tine daca vrei sa citest pagina asta sau nu
, eu nu pot spune decat ca 5 minute de citit iti schimba viata, depinde numai de tine sa
faci usor bani si repede cu investiti minime.cred-ma ca am incerca toate metodele posibile
si legale.aceasta este cea mai usoara si mai rapida cale. poti sa faci o gramada de bani
repede si legal.merge,e testat! tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa citest cu atentie
si eu eram septica dupa ce am incerca mai multe metode de a face bani pe internet si care
erau numai escrocheri cand am descoperit un articol asemanator cu aceast in care se spunea
ca pot castiga milioane in doar cateva saptamani cu o investitie de numai 7 ron, imediat
m-am gandit (chestia acesta trebuie sa fie o alta escrocherie)dar, fiind curios de felul
meu, am continuat sa citesc.articolul spunea ca trebuie sa trimiti cate 1 ron la fiecare
din cele 7 adrese mentionate in articol. apoi iti treci numele si adresa la sfirsitul listei in
pozitia a 7-a si sa publici articolul la minim 200 de forumuri aderse cu anunturi pe
internet sau pri mail la cat mai multe adrese.pur si simplu am incercat si eu la urma urmelor ce aveam de pirdut
ce aveam de pirdut decat 7 ron si 7 timbre? cum este si normal, la inceput eram septic si
chiar igrijorat in privinta aspectului legal asa ca m-am interesat la pttr si mi-au
confirmat ca este legal.deci am facut infirma investitie de 7 ron.supriz! ghici ce s-a
petrcut! intr-un intrval de 7 zile am inceput sa primesc bani in cutia postala.eram uluit!
m-am gandit ca probabil se va opri curand, dar banii au continuat sa vina! in prima saptamana
am primit 220 ron la sfirsitul celei de a doua aveam 1.130 ron
in a treia saptamana atinsesem 2911ron si bani continua sa vina
cu repeziciune.in mod cert a meritat sa cheltuiesc 7 ron si 7 timbre.sa va spun cum functioneaza
si mai ales de ce functioneaza.atentie! va sfatuesc sa salvati pe hard sau printati articolul
ca sa il aveti la indemana.cum? pasul 1:iei 7 coli si scrii pe fiecari dintre ele :"m-am
adaugat la lista ta "astfel incat cel ce primeste plicul sa te adauge la listele pe care
urmeaza sa le posteze si asa adresa ta va aparea pe alte sute si sute multiplicate de
forumuri, apoi inpaturest fiecare coala, acum iei 7 bacnote de 1 leu.si pui cate una in
fiecare din cele 7 coli si inchiz plicurile, ar trebui sa ai acum 7 plicuri sigilate
cu numele si adresa ta pe ele(la expeditor, pentru a ajunge in continuare pe forumuri)
acum trimiti plicurile la urmatoarele adrese.1)maxim teodor jud.bacau.com.asau.
sat.strsja.nr.143.cod.607026.2)jipa steluta str.scolii.nr.9.sat.mihai voda.com.
bolintin deal.jud.giurgiu.3)conache vasile str.timisoarei.bl.3.sc.2.ap.2.jud.
caras-severin.loc.resita.cod.320232.4)csukodi cornelia Elena str.2.nr.85.loc.
beregsau mare jud.timis.cod.307371.5)alexa ioan Andrei jud.arad.orasul.pecica.str 423 nr 5.cod 317235. 6)mirisan lavinia codruta str.da-vincii.nr.24a.bl.d.33.ap.20.
loc.oradea.jud.bihor.7)dobai rozalia str.aleea-nazuintei.nr.6.bl.C 10-12.sc.b.ap.9.
jud.salaj.loc.zalau.pasul; 2.acum stergi din lista pe numarul 1 si muti celelalte adrese
cu o pozitie mai sus(6 devine 5, 5devine 4 etc)astfel numarul 7 devine liber; complectez cu
numele si adresa ta aceasta pozitie.trebuie foarte clar sa incelegi ca daca te vei pune
in alta pozitie decatcea de-a 7-a vei primi cu mult mai putin ban, pentru ca factorul de
multliplicare se diminueaza.pentru a intari increderea in joc.trebuie sa nu trisez si sa
trimiti plicurile, deoarece altminteri, te excluzi singur din circuit semanind neincrederea
pasul.3.schimba ce dorest dar, pe cat se poate, incearca sa mentii articolul cat mai
aproape de original.acum publica anuntul la cat mai multe forum-uri, nuwsgroup-uri sau alt
fel de site-uri cu discutii asemanatoare, sau poti trimite articolul la tot feluri de
emailuri cunuscute.200 este atat cat iti trebuie dar cu cat publici in mai multe locuri
cu atat mai multi bai vei castiga! gata! felicitari....nu ar trebui sa iti ia mai mult
de 30 de secunde pentru fiecare newsgroup! tine minte; mai multe newsgroup-uri inseamna
mai multi bani! tot ce trebuie este un minim de 200! calcule...vei incepe sa primest bani
in cutia postala in cateva zile! din cele minim 200 de publicari pe care le-am facut sa
spunem ca primesc 10 raspunsuri(un ex. foarte-foarte mic)deci am castigat 10 ron cu numele
meu pe pozitia a 7-a acum fiecare din cele 10 persoana care tocmai mau trimis cate o
scrisoare publica la randul lor minimul 200 de articole cu numele meu pe pozitia a 6-a
si primesc si ei cate 10 lei.eu primesc astfel 10*10*ron=100ron.continuind ex.cu acest nr.
mic(10)de persoane care raspund la articol, castig 1.125 ron cu numele meu pe pozita
a 4-a 1.625 ron uluitor! daca fiecare participant publica articolul
de minim 200 de ori! si totul cu o investitie de 7 ron si 7 plicuri.cind numele tau nu se mai afla pe
pe lista poti sa repeti procedura iei ultima varianta a articolului si trimiti cate 1 leu
la adresele care se afla pe lista punand numele tau pe pozitia a 7-a acum publici articolul
iar la 200 de forumuri va datiseama ca in fiecare zi mii de oameni intra pe internet
si citesc acest articol asa cu citest tu acum sas ca iti poti permite 7 lei sa vez daca
merge cu adavarat? jucati cinstit si corect si adresa ta va ajunge pe mii de forumuri, astfel
vei primi mii de plicuri, in fiecare zi intra sute sau mii de oameni pe forum! veti avea
numai de castigat! jocul se bazeaza pe o binecunoscuta lege din economie, si anume legea
multiplcarii pe care cred ca poti sa o incelegi.cred ca marile magazine se inbogatesc
pt.ca tu ai cumparat o sticla de vin nu...se cump[ara industrial deci daca joci corect
si trimiti plicuri cu adrsa ta va aparea pe mult mai multe site-uri si vei primi cu
mult mai mult bani! bafta! p.s. foarte important; o sa intalnesti oameni care nu sunt de
acordcu asta si care nu au curaj sa incerce sa se imboogateasca inteligent.trebuie doar sa-i ignori
asa cum fac si eu joaca si o sa vez cum plicurile incep sa soseasca daca ai incredere
o sa-mi multumesti, cat pentru.cei care nu joaca...va raciti gura degeba eu primesc, zeci de
plicuri cu bani si o sa continui sa ma joc...bafta! tot ce trebuie sa faceti este ce am scris
mai sus apoi stati linistita acasa si bani vin! baftaaa! si curaj! preti 7 RON!