| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Stiti vreo metoda de a face bani sigura si 2. Ati Incercat-o?

Răspuns Câştigător
| florinflorin14 a răspuns:

Pai depinde unde locuiestu si cati ani ai. daca stai la sat, comuna lucri pe la oameni pe acasa e cinstit si nu nu am incercat ptc nu ma lasa parintii

7 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Eu stiu dar nu iti zic si merge 100%. Sunt copil si am groaza de money. Vb serios. Am muncit din greu si inc amai muncesc. Si pe scauna la pc si la munca grea.winking bafta... ahhh du-te la cersit, taiete cu lama, taietzi o ureche, invata 2 rugaciuni, si ai sanse la 1 milion pe zi. si scoateti si un ochi baftawinking

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Crysty, tu ai venit aici sa cersesti? straight face

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Munca...ciudat esti tu straight face toata lumea crede asta laughing

| miasdbnqwyiudnwqiygu explică:

O intrebare?
Cand te-ai inatalnit ultima data cu tanti de la pSihiatRie?

| miasdbnqwyiudnwqiygu explică:

Esti prost omule? Te bagi ca musca-n Lapte
Eu am intrebat daca stiti vreo metoda de a face bani (de ex pe internet) si daca ati incearcat acea metoda.
Ce era daca nu te bagai la raspunsurile mele ciudatule?

| Anakatsu a răspuns:

Cea mai simpla metoda : get a job :X

| clofu a răspuns:

Daaaaaaaaa.LA Munca nu la intins mana!hee hee