| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreo metoda sigura si cinstita de a face bani pe internet? Am nevoie de 100 de euro paysafecard.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceasta este o ocazie foarte buna, daca vrei sa faci ceva bani de acasa, lucrand din fata calculatorului. Ti se ofera un bonus de 8 euro la inscriere: http://lucreazaonline.ro/1034
Iti urez succes!

| belcatalin a răspuns:

O foarte serioasa metoda de a face bani pe net.
Este o companie Germana.
Nu trebuie decat sa compari 2 fotografii, si sa o alegi pe cea care itri place. Se castiga din ziua 91 cate 2 euro/zi, si daca nu scoastem la6 luni ai cam 300 euro/luna.
Compania se numeste whitepins.com, pentru logare folositi adresa mea de ewmail:belcatalin@yahoo.com.
Cautati-ma pentru mai multe amanunte.
Mult succes va doresc

| LeoMădălinVEVO a răspuns:

Iti recomand YouTube, dar sa stii ce sa posteziwinking