| MihaiB2001 a întrebat:

Sunt fotograf si de o săptămână ma tot gandesc sa imi achiziționeze o mașină de fum greu. Stiu ca merge pe baza de gheață carbonica insa as vrea sa stiu cam cate minute de fum voi avea daca folosesc 18 kg de gheață carbonica. Adică dacă pentru un vals al mirilor de 5 minute imi ajung 18 kg de gheață? Chiar am nevoie de putin ajutor. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Dai si tu viteza mai mare la vals.
In poze oricum nu se vede diferenta, poate dor ochii sunt mai mari putin.

| MihaiB2001 explică (pentru Panamax):

Nu asta mă interesează pe mine din pacate.