| costel01 a întrebat:

Salut sunt nou in domeniu Binance. Ma puteti ajuta cun fac sa cumpar cripto USDT, cum sa transfer si cum aflu adresa portofelului eventual si retragere dupe Binance pe cardul ing dau funda pentru un raspuns concret. mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Zoltán_Csáki_1972 a răspuns:

Dacă nu ai găsit ajutor îndestulat te voi ghida eu dacă vrei.
Aștep răspunsul tău.
Cu bine.

14 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pe mobil, frumos, in aplicatie. Pac-pac.

| costel01 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu ma ajuta cu nimic raspunsul

| suntserios a răspuns (pentru costel01):

Da nici pas cu pas nu o sa iti poata zice nimeni

sa cumperi e foarte simplu, cum ai deschis site ul ai in stanga sus meniul de buy crypto. alegi de acolo credit card si cumperi usdt

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru costel01):

Ba da, doar ca vrei mura-n-gura din ce vad. Ai instalat aplicatia Binance?

| costel01 explică (pentru GabiDumitrescu):

Da o am instalata dar nu stiu sigur cum sa fac daca te deranjaza intrebarea poti sa treci cu vederea ok eu nu stiu de aia intreb nu intreb ca sa ma aflu in treaba ok

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru costel01):

OK, limba romana sau engleza?

| costel01 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu conteaza

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru costel01):

Pai conteaza. Home > More > Buy Crypto

| costel01 explică (pentru GabiDumitrescu):

Adica stiu oarecum si engleza deci ma descurc si in engleza

| Zoltán_Csáki_1972 a răspuns:

Bună. Va trebui să fac câteva fotografi să fie mai ușor de explicat. Va dura un pic mai mult.

| costel01 explică (pentru Zoltán_Csáki_1972):

Ok nu-i problema astept mulțumesc

| Zoltán_Csáki_1972 a răspuns:

Ai aici câteva detalii despre Binance, poate te pot ajuta informațiile de aici. Punemi întrebări, dacă pot voi răspunde.
Aștept întrebările tale pe email zoltanlajoscsaki@gmail.com
https://sites.google.com/......m%C3%A2nia