| ZakIsHere a întrebat:

Am 16 ani si acum ca este vacanta vreau sa ma angajez undeva ca sa pot face rost de bani sa imi pot cumpara echipamentul necesar pentru Airsoft..ma rog asta nu este important.Stie cineva unde as putea sa gasesc? Sunt din Bucuresti. Funda pentru cel mai detaliat raspuns!

Răspuns Câştigător
| kornelus a răspuns:

Salutare!
Multi ani inainte!
Depinde in ce domeniu ai vrea ca sa muncesti.
In toata tara ar fi disponibile urmatoarele locuri de munca:
-Mc Donald s(Casier, lucrator comercial)
-Iulius Mall(Intereseaza-te unde angajeaza la varsta la 16 ani,sunt multe locuri in incinta)
-Auchan(lucrator comercial,casier, curatenie)
-Dedeman(angajeaza sigur, aici trebuie sa adaugi produse pe raft)
-Billa(Casier, lucrator comercial)
-Profi(casier, lucrator comercial)
Cam astea sunt in mare unde se angajeaza in toata tara.
Sper ca ti-am fost de folos!
Numai bine!
O zi mirifica in continuare!