| vladturcuman a întrebat:

care este echipamentul necesar pentru airsoft? cel obligatoriu ma intereseaza pentru protectie(cu ar fi ochelari si nu mai stiu....casca...). Funda:*

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Contine echipamentul de protectie, tactic si incaltamintea. Te imbraci ca un militar din cap pana in picioare: casca, manusi, ochelari de protectie, protectie la coturi si genunchi, un fel de bocanci duri si arma, cu bile din alea de vopsea sau alt tip de munitie gen bilute de plastic.

| vladturcuman explică (pentru mgtow):

Eu vreau sa ma joc prin curte cu fratele meu si cativa prieteni... as vrea sa stiu care este echipamentul care tine strict de protectie nu de cum arate(ca nu soldat)
mersi oricum

| mgtow a răspuns (pentru vladturcuman):

Http://www.letal.ro/163-echipament-tactic la echipament de protectie in stanga gasesti tot ce iti trebuie.