| LifeIsFine6243 a întrebat:

Am 20 de ani si ma pricep foarte bine la engleza (sunt capabil sa traduc orice din romana in engleza). Intrebarea mea este daca exista un site pentru asa ceva care sa plateasca orice suma pentru documente si alte chestii traduse.

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Din pacate sunt si traducatori autorizati si absovlenti de litere in aceeasi postura cu tine, o sa fie greu sa gasesti.
Gandeste-te realist:
1. Cata nevoie e de tradus din engleza
2. Daca as avea maine ceva de tradus, cum as sti de tine?
Cu asta incepe, cum ajungi la cei care au nevoie de traducatori si daca merita efortul.
Sftaul meu e sa incerci sa obtii o calificare si sa colaborezi cu o firma care se ocupa de astea.
Bafta

| DiaS a răspuns:

Nu sunt site.uri dar sunt job.uri!

| LifeIsFine6243 explică (pentru DiaS):

Sunt joburi? Am 20 de ani si doar diploma de bacbig grin Nu cred ca ma va angaja cineva fara nicio diploma care sa demonstreze ca sunt apt sau macar putina experienta in domeniuhappy