| mucicubranza a întrebat:

Am achizițonat un iPhone 5s acum o luna si câteva zile si nu prea imi place si as dori sa il schimb cu un Samsung galaxy S6, merita? Si Dacă merita la ce ar trebui sa ma uit la S6 ca sa nu fiu înșelat

Răspuns Câştigător
| CezaraEM a răspuns:

WOW!
Nu iti place Iphone 5S? In zilele astea toata lumea este innebunita dupa Iphone!
Si da si Samsung S6 este un telefon bun, eu zic ca merita!

| mucicubranza explică (pentru CezaraEM):

Copil fiind, 14 ani, nu mi se pare nimic interesant la iPhone Inafara de amprenta, este numai numele de ei, cu 1400 de lei iti poți lua ceva mult mai performant happy

| CezaraEM a răspuns (pentru mucicubranza):

O da! Imi place de tine, ce ai zis e foarte adevarat! Bravo :-) sa nu te schimbi.