| Anonimboy17year a întrebat:

Salut TPU! Am intrat sa pun o întrebare si am zis sa verific notificările la cont înainte, vreau sa vă spun doar ca am rămas oripilat cu totul...
Și acum intrebarea: Dețin un teren la aproximativ 2 km de oraș, are cale de acces si tot ce trebuie, doar ca nu are gaz/canalizare/apă etc, posibilitatea de a trage curent electric există. Aș vrea sa fac ceva cu acel teren care să îmi aducă bani, precizez ca vreau ceva pe cont propriu. Momentan terenul e arabil, mă puteți ajuta va rog cu niște idei de afaceri? Am rămas blocat, vreau sa mai aud gânduri si idei si de la altcineva... Vă mulțumesc!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Cauti o planta care se vinde bine, investesti in ieigatii si ce trebuie, good times.